کاربرد گیاه آپارتمانی زاموفیلیا در لرستان در دور کردن حشرات

گیاه آپارتمانی زاموفیلیا می توانند تشنگی را برای مدت طولانی تحمل کنند و متأسفانه زامبیا فرو می ریزد که با سیستم آبیاری آنکاک آب زیادی می دهید متاسفانه از ریشه گیاهان رنج می برد.

گیاهانی که نیازی به سیستم آبیاری دقیق و منظم ندارند با یک سیستم آبیاری دقیق و موثر به سرعت رشد خواهند کرد.

چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

در ماه های زمستان باید مراقب بود که شپش شما کم آب نشود و در تابستان حداقل ماهی دو بار به آن آب می دهم تا غرغر آب از بین برود.

باید مطمئن شوید که به تمام قسمت های گیاه زامیای شما که آبیاری می کنید به همان میزان آب بمالید و وجود آب در بشقاب آبیاری و اینکه گلدان شما از آب فاز تصفیه شود تا گیاه شما بیمار نشود بسیار اهمیت دارد.

گیاه آپارتمانی زاموفیلیا

این تضمین می کند که همیشه آب مورد نیاز خود را به همان روش در قوطی آبیاری خود دریافت کنید و شما در bitnit خود ویزال های بزرگی مشاهده نکردید، اگر بتوانید سایز فریم را تنظیم کنید، اندازه و اندازه قاب تغییر می کند.

مهمترین قانون در کلید زدن گیاه زامیا کاهش دمای اتاق در ماه های زمستان و کاهش ارزش 15 کد لباس است و در ماه های زمستان آن را از شیر آب بگیرید و آبیاری گیاه با آب سرد به گیاه شما آسیب می رساند.

انتخاب گلدان گیاه زامیا

انتخاب گلدان مناسب برای کالموولی دشت سیلابی گیاه زامیا با اندازه گیاه مناسب است، اما به دلیل وزن گل نباید گلدان ها را وارونه کرد و می توانید کیسه های سنگین، خاکی یا سرامیکی را برای جلوگیری از واژگونی گیاه خود انتخاب کنید.

نگهبانان اضافی گیاه زامیای شما باید در حالت خوب و سوراخ هوا توسط دختران گلدان های تاهیت مراقبت شود.

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.